Pogledaj jedan post
Old 27.04.2011., 21:15   #27
Mi smo kupili ovo capriolo star i jako smo zadovoljni. Kada sam ga gledala u katalogu djelovao mi je mali (12"), s tim da je pisalo da je za visinu do 100 cm, a maleni ima više od 100. Međutim, kad je sjeo na njega vidjeli smo da bi veći bio promašaj, i da bi ga bilo strah da vozi. Težak je u pizdu materinu. , dušu ispustim dok ga iznesem zajedno sa bebom na treći sprat, ali bolje da je teži, jako je stabilan.
Okretanje pedala je bilo jako teško za savladat. Nikad ga nije zanimalo i nikad nije htio ni da pokuša. Ali ima tvrdoglavu mater. Naštimali smo biciklić u dnevni boravak tako da su pomoćni točkići bili na uzvišenju da bih omogućila motanje u prazno. I onda podmićivanje, nagrađivanje za svako motanje. Trebao je čitav dan i jezik mi je otpao od pregovaranja dok je savladao neku psihičku prepreku da okrene pedale jednom. Mislim da smo ga sedam dana izvodili na biciklu i gurali svo vrijeme. Prošao je možda nepun mjesec i sad trčim za njim.
Pedale su i meni djelovale jako teške za okrenuti, možda zato što je on tako djelovao dok vozi. Sad kad je savladao pedalanje, izgleda laganini.
E sad, ja sam znala da će on uživati da vozi, prvo to treba da skontaš a onda da kupuješ i mučiš se.
Manch is offline  
Odgovori s citatom