Pogledaj jedan post
Old 05.12.2006., 22:42   #17
zaboravih napisati sviranje skupa sa frnedovima, to mislim da ful pomaže obojici, evo i ja tražim ekipu..da počnemo od bedstih odnosno jednostavnih stvari kao što je seven nation army, warriors of the world, smoke on the water i sl..govorim za metal i rock posto sam najvise u tome.
glazbeni uzor mi je ozzy osbourne solo karijera, od glazbe koju stvara/ju do ljudi s kojima svira ( mike bordin, randy rhoads, zakk wylde, jake e lee, bob daesley il kako se pise, robert trujilo...itd)
obožavam njegov teski ritam (mislim da je hellraiser car što se tog tiče), preko soliranja na gitari ( rock n roll rebel, facing hell, bark at the moon, secret looser, ....) pa sve do bubnjeva (najdrazi randy castillo, tim ima nevjerojatnu pojavu i svoj đir, svoj zvuk i način sviranja, čudo) (braking all the rules, secret looser, no more tears, .....)

svakom ljubitelju rocka i metala predlažem da ga poslušate naravno onima bez predrasuda tipa da je starr izdrogiran, preblag, prejadan,... mislim da je žešći nego neki današnji black metal bandovi.

da se vratim gitari!
dakle neka garažica, pojačala, akordi i idemo... to sam ja znao radit par puta al na ljeto kad se i ako riješim faxa, idem svaki dan u garažu sa bubnjevima, ponijet ću pojačalo i deri!
let the madness begin....


iako mi je ozzy glazbeni uzor nije me sram priznati da volim indijansku glazbu iako nemam cde, jer ga pokušavam nabaviti. predivno mi sviraju i kad su u gradu satima bih sjedio i gledao.
dakle time želim reći, nema srama u glazbi, jer preseravanje nečim je jadno, bar ja to ne volim! pa ako netko ima indijance...
osbourne is offline  
Odgovori s citatom