Pogledaj jedan post
Old 14.04.2012., 22:09   #96
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post

Svako od njih - Bihter, Adnan, Behlul, pa i Nihal na neki način - ima svoje parče kolača krivice/odgovornosti, a najveći komad, po meni, ide Adnanu.

Čovek hteo 'i jare i pare'. Ako je već hteo pametnu, mladu, lepu ženu trebao se i ponašati u skladu s takvim izborom... umesto toga šta je on radio... zatvarao se u atelje i rezbario... ... A Bihter... ah Bihter... Behlul ju je 'pročitao' reagovao na tu njenu skrivenu ranjivost (prepoznao je jer je i on posedovao) i - tako su uleteli u nešto iz čega su mogli izaći da je on prvo imao petlje, a posle da je ona imala 'zdravog razuma' (tvrdog srca)... Ne žalim nikoga od njih, razumela ih jesam, saosećala najstrašnije moguće, ali - odluke je trebalo donositi. Ona je htela, a on... uh, kako sam se srdila
Crnjak mi je to što je Bihter ta koja je u celoj priči zapravo imala najviše herca. Uprkos poslednjoj odluci ili baš zbog nje Sklona sam da mislim da baš treba imati petlje ili biti jaaako očajan da bi se definitivno odustalo od života...

Tako je tužno kad gledaš to dvoje zaljubljenih, koji su se uistinu voljeli da dožive takav kraj. Ok, da je Behlul imalo samo malo hrabrosti, to bi bilo dovoljno da okrenu leđa svima i krenu dalje....nikad neću prežalit što nisam vidjela takav kraj, NIKAD!!
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom