Pogledaj jedan post
Old 06.01.2008., 06:27   #1
Ma jebo bi ja nju, ali...

Ali mi se previše gadi taj odraz lica ujuto. Eh sada vi mene smatrate šovinistom, pa da, ja to i jesam. Imam SVOJE mišljenje o VANJSKOJ ljepoti. I što da vam kažem, nije mi svejedno. Da li sam ja radi toga uzgojeni kreten ovog materijalističkog društva... Well, paaaa, jesam.. Zašto!?!? Ni sam ne znam...

Iskreno, zaboravite predrasude i ljubaznost, tko je kada od vas vidio dečka/curu uvezi koje vam je život bio super/gadan. E sada vi meni recite, WTF, što je bitno.. Intelekt, moment, ljubav, dobar sex ili nešto sasvim treće.. Možda litre alkohola i FORUM.HR

Sve u svemu, rugobe smo mi svi jedni drugima, samo je pitanje litara i litara alkohosexa koje možemo apsitencijski strpati u sebe da mi napokon nešto pojebali!!! Ma varam se kažu mudraci, e pa VARATE SE kažem ja. Sve što je bitno za jednu dobru večer sexa je to da se pravite totalno drugačiji nego što jeste..

Da lažete, varate i kradete dok ližete tu pič--metinu.. Budimo realni! svi se mi varamo. Jer, ipak, , je jedna velika, ogromna, smrdljiva prevara

Pusa, i sretna vam Nova Godina
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline