Pogledaj jedan post
Old 06.01.2010., 14:12   #15
Quote:
Leto Atreides kaže: Pogledaj post
Nažalost, sve je više ljudi koji nasjedaju na ovakve ''priče''.
I onda nek mi netko kaže da previše fantaziram kad otovorim ovakvu temu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=500266

Ljudi nažalost nekritički upijaju sve što im se servira i s nedostatkom općeg znanja iz kemije i biologije to može dovesti do loših ako ne i katastrofalnih rezultata i posljedica

Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
a recimo kad se radi o prokuhavanju vode....
moj klinac ima 5 mjeseci i uskoro ću mu trebati početi davati vodu...
nije li malo pretjerano prokuhavati Janu npr.?

vidim da svi oko mene prokuhavaju zbog takozvanog kamenca i raznih bolešćina...ali onako... kad ja pijem Janu ne osjetim da je toliko tvrda koliko voda iz pipe..a vezano za bolešćine..pa zar bi netko flaširao vodu koja je puna kojekakvih bolesti?

uostalom. zar ne bih i ja sama već oboljela od ešerhije koli npr. zbog pijenja Jane?

pa kog vraga onda da mu uopće dajem vodu ako ću je prokuhavati? ne kužim?
Kao što je rečeno voda je u Hrvatskoj bakteriološki ispravna i nema razloga da se zaraziš Escherichiom coli zbog pijenja vode iz pipe.

Mislim da kod nas nema smisla kupovati flaširanu vodu jer se ne dobije puno na kvaliteti s obzirom na plaćenu cijenu. Kažem još jednom, u Hrvatskoj je voda sasvim dobre kvalitete da se može bezbrižno piti

Autoru teme: nadam se da ćeš nakon svih ovih pročitanih postova odustati od pijenja destilirane vode
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom