Pogledaj jedan post
Old 02.02.2017., 19:40   #5972
Quote:
Kobila Suzy kaže: Pogledaj post
meni ce dogodine izaci prvih 5god najma, ali ne sjecam se da mi je itko rekao da mozes 1 x samo produljit najam na jos 5god i onda kaj?

mislim, kaj briju ekipu iseljavat, radit opet natjecaje, pa imati lufta i praznih stanova(jer treba njima da se natjecaj provede vremena i vremena) i kaj, imat ce praznog hoda, praznih stanova, umjesto da im stanarine teku do daljnjeg i bok?

spomenuli su bili da ce stanovi ici u otkup kad oni otplate leasing, ali da toga nigdje jos nema na papiru pa da se ne uzima zdravo za gotovo dok se to ne rijesi.
Zivo me zanima ishod jer ja nisam bila nit sam sad u mogucnosti dizat neki kredit u cjelosti za stan po nekoj trzisnoj cijeni na nekoj boljoj lokaciji, ovo s javnim najmom me je doslovce spasilo. Da mi lokacija nije bila bas prva na listi-ne krijem, al boze moj, covjek se svemu prilagodi-
Najjadnije mi je kad se sjetim koliko para sam dala na privatan najam, bzvz....
Ne znam, meni piše da mogu produžiti najam nakon isteka ugovora ako nemam vlastitu nekretninu odnosno sve ovo što zapravo traže za najam u natječaju,nigdje ne piše 2x5 godina ali tako su rekli,sad koliko je točno ne znam,meni će tek 2 godine u 4,om mjesecu biti,.
milijunaš is offline  
Odgovori s citatom