Pogledaj jedan post
Old 28.10.2007., 11:29   #74
Masovke se dogadjaju, jer je klincima teshko odabrat samo 5 prijateljica....i to vech od vrtichkih dana nazalost postaje najvecha konkurencija medju klincima...tko je kome ishao na rodjendan, tko je koga pozvao, klinci znaju past u takvu depru zato shto ih netko nije pozvao!!!

Ja ne vidim zashto bi se oko rodjendana stvarala takva frka - zashto negdje slaviti, zashto ne?......To je jedan dan u godini koje dijete uz Bozich najvishe ochekuje i zashto ga limitirati da se odluchi za skormno slavlje ili par frendica.

Ja radim na djechjim rochkasima i djeca fakat znaju izrechi no shto ne zele.....a i da malo pojedu slatkisha...pa pobogu rochkas je!!!! Kaj da imaju rodjendan sa tofu sendvichima i pashtetom od gljiva?

mrvicu off topic --> Ja inache patim od tog sindroma zdrava prehrana, jer sam odgojena u obitelji gdje se jelo makrobiotichki...i za zavrshnu shkolsku zabavu moja je baka napravila predivnu tortu, ali od zobenih pahuljica.....Koju su sva djeca pobacala u WC....i ja sam bila tak osramochena....eto.....koja korist??????
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom