Pogledaj jedan post
Old 22.03.2011., 17:45   #92
Quote:
mrgyalen kaže: Pogledaj post
Jel ima tko iskustva sa hotelom Podravina iz Koprivnice i njigovim cateringom??? Mi nažalost imamo zašto nažalost isprićat ću vam kad vidim što će se dogodit na sudu jer moja sestra i šogi se sude sa njima...
Samo ću vam malo doćarat što se dogodillo: radili smo svadbu kod kuće i sami postavili šatore stolove, ma sve pet i spomenuta je tvrtka radila catering, i sad da ne dugovlacim imali su zadatak ispeći meso i poslužit ga na stol, ali što se dogodilo pekli su janjce na ražnju 6 komada odjednom u peki koja je namjenjena za 6 ražanja ali nije namjenjena za išta peći jer sve sto se cijedi sa toga sto je na ražnju ide direktno na žar i naravno sve se zapalilo za nekih pola sata i ode tako 6 janjaca u zaborav.. Možete si mislit kako je bilo nama kad su gostima poslužili zagorelu janjetinu koja je još dodatno pećena na roštilju jer naravno iznutra je bila sirova...
Ma nešto odvratno..
kad se sve ovo završi reći ću vam detalje zašto se sudimo, ali mislim da se glavni razlog da zakljuciti iz ove priće...
Evo samo da javim sta se desilo...
Tako je navedna tvrtka tužila moju sestru i šogija pošto im nisu platili 20000 kn za ućinjeni posao, ako se to i može nazvat poslom i došao dan kada su otišli na sud, da bi pravnik tvrtke rekao da povlaće tužbu i opraštaju dug...
Svaka im ćast što se toga tiće, ali zamjeram im što su uopće htjeli izvući neke novce a zaj... su stvar.
Imaju sreće sto ih moja sestra i šogi neće tužit za nastalu štetu, da sam na njihovom mjestu siguno bih to napravio kao i većina vas....
Zato pazite Hotel Podravina se i nije nešto pokazao kao dobar izbor!!
Evo toliko od mene.
mrgyalen is offline  
Odgovori s citatom