Pogledaj jedan post
Old 17.04.2013., 19:28   #6
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
A zasto nije ok da baka spusti unuka? I zasto je ok da tvoje dijete ometa to spustanje penjuci se s druge strane (vjerojatno s cipelama po podlozi za spustanje) onda kada bi se mali trebao spustiti
Mislim,...cudno mi je da tebe zivcira "nagla navala na parkice i hrpa poludivljih klinaca", a s druge strane kao da ne razmisljas o tome da mozda i tvoje dijete takvim ponasanjem (i ti koja ne zelis da te zbog toga prozivaju) ometa druge moze biti etiketirano isto kao i ta druga djeca...i majke koje samo sjede i ne zanima ih sto dijete radi. (o kakvima se ovdje cesto prica i koje mnogima idu na zivce)
Zar nema svatko pravo na koristenje tog tobogana?
Edit: da ne bi ispalo da je post off, samo objasnjenje...poanta je da mene zivciraju roditelji s dvostrukim mjerilima za svoju i tudju djecu.
pa da, hrpa poludivljih klinaca, koje drugi trebaju paziti (jer mejsecima nisu isli iz kaveza i ne znaju se ponasat u parku), pa se onda odrasli naseru na tobogan/sprave i paze te poludivlje klince..i stalno vicu nesto (najcesce pazi)...


moje dijete i nije bas divlje, stovise, mice se kad se nasere previse ljudi.
kad se penje na tobogan u suprotnom smjeru, onda ocekujem od babe koja hoce slajdati bebu, a smeta joj penjajuce dijete, da joj kaze:"makni se, hocu slajdati bebu", a ne: zlato, gdje ti je mama koja te tako (krivo) uci, tako se ne penje, kako te mama ne pazi, pljuc, bla, bla bla...pa me onda zove da ju ja maknem, da zasto nisam kraj nje.....koda je dijete retardirano
zanimljivo, kada se tak penje naopacke, pa joj decko od 5 gdoina na vrhu tobogana veli "makni se", ona se makne (pa kad se on spusti, pocne se penjat opet).
i u 1001 drugoj situaciji, kada vidi da se netko hoce spustiti, ona se makne bez da joj nes treba reci.


usput, puzacima nije mjesto na toboganu od 1,5 metar
pogotovo kada oko tog tobogana trci 25 klinaca od 3-4-5 godina, koji su brzi i spretni i osim sto ta odrasla osoba zauzima puno prostora i smeta djeci, jos uz to, ti klinci ne moraju paziti na tako male bebe.


ne znam iz cega iscitavas dvostruka mjerila
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom