Pogledaj jedan post
Old 03.05.2013., 10:01   #15
Quote:
maya_zg kaže: Pogledaj post
Kod mene je proslo skoro 9 godina otkad sam prvi put pocela uzimati xanax, otad sam imala stvarno dosta perioda kad ga nisam uopce uzimala, tipa po par mjeseci, a bio je i pokoji period kad se mozda i godina zalomila ,
medutim uvijek su mi bili tu negdje, sad zadnjih mjeseci sam opet u fazi da ih gutam ko pez bonbone, jer mi naprosto trebaju.

uzimam ih kad se trebam smiriti, stvarno mi zacas djeluju, umire me i zaspim lako nakon tog, uglavnom sam na malim dozama 0,25- 0,5, nikad nisam u jednom danu uzela preko 1g, mada mi naravno sve to skupa vec jako slabo djeluje, ono 3h me drzi ova mala doza i to maximalno, pa mi se onda desi da popijem 0,25 prije spavanja, probudim se sva izvan sebe usred noci, pa popijem jos jedan, pa opet nastavim spavat i tak... nemam se volje trenurno odvikavat jer mi je prestresan period u zivotu tak da cekam bolja vremena
a i tjesim se da nisam prevelik ovisnik, kad procitam na forumu koliko neki uzimaju
hm...ako ne djeluju zašto ne probaš sa drugim lijekovima iz skupine anksiolitika?Nakon vremena se razvije tolerancija (kod mene 5 godina), ja kad uzmem 0,5mg ni ne osjetim ga, a kolega kad uzme 0,25mg ošine ga skroz;samo što on pije znatno kraće...
Nixon86 is offline  
Odgovori s citatom