Pogledaj jedan post
Old 25.07.2017., 19:57   #393
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Ne znam da li me se sjecas,mi smo skupa bile na trudnicama....
No,ja imam sina isti uzrast ko tvoja kcer.roden je s jednom anomalijom crijeva,da ne duljim,cijeli zivot ce imati problema sa zatvorom
Tako da sam doktorirala na toj temi

No,ishrana je vazna,ali velis ne ide kod vas
Onda puno vode,sok od sljiva i marelica je isto odlican

Portalak ne izaziva navikavanje,moj pije 15ml na dan,poceli s 10. Ne bi smjelo prijeci 30 dnevno

Ricinus samo u krajnjoj sili,ja imam uputu ako ne bi kakao 2 dana onda dati.jer on ispire sve iz probave i dobro i lose
Radije klizmu ili klistir ali niti to precesto ali ako nema druge. Klistir ne znam kako se doma radi mi smo u bolnicu isli ali ima nacina

Cujem ima neki sirup smokvan
Probiotici nece pomoci kakanju ali su super za crijeva,mi od rodenja dajemo

Za krv ne znam,ali bi svakako trazila pretrage,ali mislum da nije nista strasno. Samo da vam otkriju zasto zatvor...
Naravno da te se sjećam

Stvarno mi je žao da imate taj problem, ali čitajući tvoj odgovor dobivam dojam da si ti to svladala u potpunosti

Kod nas je prehrana problem, ali nekako sam se i sama naučila nositi s tim i svaki dan, svaka nova namirnica koju prihvati je nova pobjeda

Srećom pa voće obožava i nemamo tih problema, tako da je super prihvatila sad kad smo vratili na kašice od marelice, šljive i kruške.

Čak nam se prekjučer desilo da je popila (da popila ) cijelu kašicu od kruške, a kako ju nisam držala u frižideru, ona je bila malo mlaka onako - ukakala se ko grlica kasnije od nje, plus zbog Portalaka je stolica bila mekana - znači prvi put nakon 4 tjedna da je kakala sama (bez klistira ili čepića), da nije bilo krvi i da je prošlo manje bolno nego inače! Srce mi je bilo ko kuća

S Portalakom definitivno nastavljamo, zakon je a klistir (vodeni) ti postoji i ovako za kupiti u ljekarni, mi koristimo Dylax za djecu i djeluje mi kao manje invazivno sredstvo nego čepić (plus čepić je znala cijeli onako pokakati, nekad joj uopće ne bi djelovao kako spada, a sa klistirom to nikada nije slučaj, on odradi uvijek svoje).


Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Zaboravila pitati,da li mozda pije punomasno mlijeko?
Nikakvo mlijeko ne bi smjela,a pogotovo ne punomasno kravlje
Moj voli mlijeko ali mi smo na adu jos

Za kozje,i ona rizina i slicno ne znam,kravlje znam sigurno da ne
Jako voli mlijeko i sve dok nismo počeli imati ovih problema pila je domaće kravlje (samo prokuhano) mlijeko, ali otkako je ovo sve počelo, smanjili smo količinu mlijeka i kupujem joj ono s najmanjim postotkom mliječne masti (meni još bolje, to mlijeko mi je osobno najdraže )
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom