Pogledaj jedan post
Old 23.09.2017., 15:50   #39
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro shvatila, da se uspio povezati s nekom svojih godina, možda bi se i oženio?
Pa ako su ostale zabilježene,istaknute (MC) ,nakon njegovog života ,ovakave "proslavljene" veze (Ne/Me u lavu na MC-u)...to nužno ne isključuje neke ,manje poznate veze ,sa recimo osobama istih godina...ali koje nisu ostale zabilježene (Mc) pa ih mi ne možemo da potvrdimo....tako da nisam opisivao nešto što je isključivo već što je upadljivo...a glede braka, očigledno da njegova karta (uključujući slobodnu volju) nema takvu opciju koja bi uključivala brak na papiru...jer ova karta nema takvu prirodu...nevezano za dob njegove partnerice...jer evo jedan interviju u kojem on daje odgovor na pitanje braka...
https://hitberry.com/why-did-actor-h...s-girlfriends/
i ovdje vidimo da je on bio vrlo skeptičan i pesimističan u startu po pitanju braka i svojih partnerica kao supružnica (saturn u prvoj,mjesec u djevici(izbirljiv) u desetoj) jer on izjavljuje da ukoliko osjetite da to nije ono pravo i da će završiti razvodom onda nemojte ni pokusavati...takodjer kaze da je imao namjeru da se do 60 god ozeni ali da nije naišao na onu pravu....dakle po pitanju braka je (mozda podsvjesno) težak , netolerantan i predrasudan (sedma u biku,MC,IC,ASC,DSC u fiksnim znacima ,saturn u prvoj kvadrira dispozitora mjeseca i venere,SA odlazi u svoj pad...Sunce u konjukciji sa pl kao vladarem asc opisuje taj fatalisticni emotivan stav: dok kraja zivota ili nikako,nakon toga saturn dolazi u svoj pad u raku i kaze e sad nećeš nikako naići na tu pravu itd. itd.. ) tako da je po ovom pitanju natus pribjegavao neopterećujućim vezama (neptun vladar pete u konj s merkurom u lavu) koje su ostale takve do duboko u starosti (NE/ME u lavu na MC-u...neptun vladar pete,mer vladar mjeseca i venere) a brak mu je ostao nedokučiv ideal (vaga u dvanaestoj,venerin dispozitor u konj. s neptunom) ...

Zadnje uređivanje Snen : 23.09.2017. at 16:24.
Snen is offline  
Odgovori s citatom