Pogledaj jedan post
Old 17.01.2018., 14:28   #2647
Muško u ranim tridesetima iz Osijeka, visoko obrazovan, zaposlen u struci, živim sam. Visok, crn, zgodan. Po prirodi sam introvert, ali dosta vesele naravi, draža su mi mala privatna kućna druženja, od bančenja i noćnih izlazaka. Hobiji su mi čitanje, teretana, rekreacija, serije, filmovi, glazba. Još uvijek se na neki način školujem i konstantno radim na sebi. Dosta sam duhovit, imam neki svoj specifičan smisao za humor, ali znam biti i ozbiljan kada treba.

Tražim curu otprilike svojih godina,vesele naravi, iskrenu, sa gardom, ali maznu, koja zna što želi i očekuje od života, da mi pravi društvo u dugim i hladnim zimskim noćima, da sa mnom kroz prozor toplog stana promatra kako pada snijeg dok su joj ruke na vrućoj šalici čaja ili kave. Da joj je draže subotom navečer ostati kod kuće, da zamotani u dekicu gledamo seriju ili film, nego da visimo u zadimljenoj birtiji punoj pijane dječurlije. Da ju nije sramota otići na masni burek ili pak ćevape s puno luka. Da voli povremeno otići na dobar rock koncert ili kino. Da voli duge šetnje po gradu i boravak na svježem zraku.

Dakle, tražim tebe, da upravo tebe koja sada ovo čitaš i prepoznala si se u oglasu. Javi se. Još danas.

PS-neću odgovarati na poruke profile s 0 ili malo postova.
__________________
Pošalji Sliku

Zadnje uređivanje dablouseven : 17.01.2018. at 14:45.
dablouseven is offline  
Odgovori s citatom