Pogledaj jedan post
Old 21.01.2018., 19:25   #1969
Quote:
souvenir kaže: Pogledaj post
Haj @rrosi i @Vrazji andjeo..........

@Korell kaze da joj fali Sinan.........

Mozda se mogao koji detalj dodati u vezi njega, ali lik stvarno nije zasluzio ni najmanju Aslinu paznju, cak ni negativnu, ......a i ona sama je u toj vezi bila puno pasivna i uljuljana u nesto sto zapravo nije bila ljubav.....tako da.....
One njene suze nakon prvog Ferhatovog poljupca, nisu bile zbog tuge za Sinanom, cak niti zbog toga sto joj je napravio, nego zbog nje same........zbog spoznaje u kakvoj je zaista emocionalnoj bijedi....
Ferhata je napala to vece sta je ljubi, a sama mu se namjestila za poljubac......jer je to bilo ono sto joj je tada najvise trebalo......Kroz epizode se poslije vidi da niti spominje, niti trazi Sinana u bolnici u kojoj je bila par puta......To pokazuje koliko je on bio samo slucajan lik u njenom zivotu.......
Ali kroz odnos s njim smo mi upoznati sa likom same Asli prije nego sto je srela Ferhata.....kao mlade zene, uspjesne lijecnice,...... ali koja vodi prilicno jednolican, ne bas zanimljiv privatni zivot......i najednom joj se svijet preokrece naopacke......
Omaska je scenarista sto je izostavio nekakve kontakte s njenom prijateljicom Deniz i sve fokusirao na Ebru......
A inace, Shain/Ebru dio u ovoj seriji je totalni promasaj.......
Sreca da je prica u vezi glavnih likova izuzetno zanimljiva, da je oni perfektno interpretiraju , i da su svi likovi u onom konaku dobri i da svi sve dobro odradjuju.........pa mozemo progledati kroz ove ne bas male propuste lose akcije...........
Fali Sinan ma daleko od toga da meni Sinan fali,lijepo je njega Sikinti jok našminkao i poslao kući ali valjda zato jer ja osobno ne volim nedorečnost u životu,pa mi samo taj dio gdje Asli njemu daje do znanja da sve zna i da je kraj priče,tipa neki susret u bolnici i adio jer se nešto ne sjećam da je Sinan saznao da ona sve zna..Ovo o njoj si jako lijepo napisala o uljuljanosti u toj vezi tu se definitivno slažem...mislim ne želim sad secirati svaku scenu (a seciram ) epizodu i tražiti mane jer po tome ju onda ne trebam niti gledati ali vjerojatno se "uočavanje" tih grešaka može prepisati to što je serija startala savršeno i kroz samu radnju i kroz glumce od sporednih a o glavnim da ne govorim i vj jer ne ide svaki dan pa ovako od ponedjeljka do ponedjeljka uočim sve i svašta.Kod mene je velik problem što mi rijetko koja serija "legne", tipa radnja ili glavni glumački par,i onda kad naletim na nešto tipa ovoga mi bude ali jakooooo krivo kad se tak brljavi u nekim radnjama ili kad krenu s poglupljivanjem likova e onda odustanem od svega..Od ovog ne želim jer mi se zaista sviđa i radnja kao i Ibro i Birce,mislim da su odličan spoj i ne znam tko bi ove uloge mogao tako dobro iznjeti kao njih dvoje jer radnja zaista iziskuje iznošenje emocija i kroz pogled a o njenim suzama da ne govorim,ona se jadna naplakala. Ovo za Deniz je minus veliki,ne znam koji je razlog njenog izostanka iz ove priče,njen lik je baš imao smisla u ovome za razliku od Ebru i Sahina,taj dio pokušavam što prije zaboraviti.Kažem sva sreća pa je sutra ponedjeljak pa će nam sutra biti dosta toga jasnije,što,kako i zašto, također me zanimaju tata i kćer,negdje sam pročitala da ona ima gostujuću ulogu a i ovaj doktor da li je i on gostujuć ili ostaje na mjestu Ebru? Za Bircine tetovaže,iskreno ni meni nisu lijepe ali nekako mi ona to lijepo nosi pa mi više nisu uočljive tj.nesmetaju mi iako i ja se pitam kako će izgledati to kad ostari
Korell is offline  
Odgovori s citatom