Pogledaj jedan post
Old 17.10.2010., 22:41   #6576
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ma najbolje je po ljeti napraviti čaj od nečega (ja recimo napravim neki voćni čaj npr od trešnje) i onda to staviti u hladanjak i pustiti da se odladi. I eto ga ledeni čaj. Kao prvo znaš šta si stavila unutra a kao drugo imaš izbor okusa koliko hoćeš.
A jell' to čaj koji si ti napravila ili iz filter vrećica? Ako je iz filter vrećica, pročitaj sastojke. Niti T od trešnje.
Quote:
Ziza Kovacevic kaže: Pogledaj post
Pored lupusa kao osnovne bolesti imam glomerulonefritis, osteoporozu, shjogren sindrom, vise puta operisala patelu, imam i probleme sa srcom, iritirana crijeva a spondilozu vise skoro da ima svako. od terapije ti uzimam Pronizon i Imuran za lupus, aledronat za osteoporozu, glandosan kao vjestacku pljuvacku doduse ponekad samo ako je nuzno kao i vjestacke suze, pijem za srce Korvitol i Redergin a za povisen kolesterol pijem Simvastatin 40mg. da bi bolje zastitila srce i pijem jos nesto od prirodne medicine kao sto je Q10 ulje od ajkuline kosti, vitamin D3, kalcij i magnezij. sigurna sam da sam nesto zaboravila ali ovo je sto mi je palo do sada na pamet. pored svega ovoga sam prije deset godina morala ugraditi vjestacka koljena eto to ti je moja skracena istorija bolesti eh da me samo po jedan dan mucilo jedno od ovoga bilo bi dosta ali eto sa lupusom zivim vec 24 godine i hvala Bogu idem naprijed.
Hehe, Ziza sve krivo samo stopala ravna ali ide se naprijed. Ja mislim da ovo što ste popili i što pijete samo pokazuje koliko ste jaki, jerbo ja ovoliko tabletica ne bi podnio i još raditi i letiti punom parom. Svaka čast!
Živi i veseli bili!
__________________
Maknuti suzu s nečijeg lica, često znači staviti osmijeh na svoje lice.
Pero Gmaz is offline