Pogledaj jedan post
Old 19.01.2009., 14:27   #72
[QUOTE=bigshow;18195435]
Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post


bio je jedan na ljes-u koji se pali baš na taj čukalj. i onda je došao i na zdravlje, a ženske isfrustrirane tim problemom su popizdile jer su mislile da ih podjebava.

Vjerovatno si na mene mislila Volim to i ne zajebajem se,naravno imam kriterije i ni meni se ova stopala ne bi svidjela,ali Antonije Stupar,Amy Adams,Fione Apple,Shannon Elizabeth,Jakki Degg,Christina Hendricks,Michelle Yeoh i Marije Miholjek mmm poslastica
I btw najdraža su mi stopala bjelkinja, crnkinje rijetko imaju lijepa,bar po mom ukusu!
Točnije bila su dvojca, dakle i moja malenkost uz kolegu Bigshow-a.
I skroz se slažem s njegovim izborom poznatih cura s lijepim stopalima. (btw, pogledaj Evelyn Lory...)
Dakle, štos je u tome da osoba koja ima takav oblik stopala s nakošenim palcima i onu lijepu oblinu uz palac (čukalj - inače trebalo bi izmislit novu riječ, ova je fakat odvratna!) ne mora imati automatski ružna stopala.
Ako su njegovana, dakle bez kurijih očiju, natisaka, ispucale kože, razno raznih fleki i štatijaznam, takva stopala izgledaju puno lijepše i ženstvenije jer prate liniju šiljastih cipela koje su u narodu sexy. E pa zašto onda ne bi i takvo stopalo moglo biti nekom sexy. Pogotovo ako su nokti nalakirani ili u najlonkama
Zar to nije puno lijepše nego ravni, dosadni, il nedajbože rašireni prsti gdje stopalo izgleda kao pačije
Lukas Lucius is offline  
Odgovori s citatom