Pogledaj jedan post
Old 02.04.2016., 18:31   #14
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Ne možeš odfikariti dio povijesti jer ti se eto ne sviđa.
HDZ će uvijek imati "kapital" devedesetih, kao što će SDP imati hipoteku devedesetih.
OK, vidim da ti nije jasna poatna sa tim limitiom. Kontinuirnao slušam o tome kako je HDZ domoljubna stranka, krcata sa patriotima. Jedini argument koji sam ikada čuo za to je iz prve polovice 90ih i generalno vezan za rat i osnivanje države. Ti događaji me ne zanimaju.

Mene zanima što je to patriotski i domoljubno HDZ uradio nakon toga, pogotovo nakon 2000te. Odnosno, bolje rečeno što kontinuriano radi. Jer ovako, po tvojem komentaru odbijanja navesti išta nakon 2000 te ti indirektno priznaješ da HDZ uopće nema argumentaciju nazivati se domoljubnim. Ako misliš da ima, slobodno reci što. Ako misliš da ne, u prinipu nemaš što više raditi na ovoj temi. Svakako, ako HDZ ništa domoljubno nije napravio nakon 2000 godine, što im daje za pravo nazivati se domoljubnom kolacijom?

PS
Pandan pitanju za SDP bi bio: što je to komunjarski i protudržavno ili nenarodno SDP napravio nakon 1.1.2000.? Tada me uopće ne bi opet zanimali događaji iz 90ih ili od prije. Ideja je da želim konkretne stvari i događaje, ne fraze i optuživanja.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom