Pogledaj jedan post
Old 29.05.2007., 05:19   #51
Zmijice, cekaj da malo poraste pa kad ti uvali nogu u bubrege,pa glavu u zeludac i slicne fore. Mi imamo 2x2 krevet i sad spava manja s nama.Ima krevetic s moje strane pa je do prvog cicanja u njemu a onda ju povucem k sebi i uglavnom ostane uz mene i to OK funkcionira. Bolje se naspavam kad nije uz mene jer je i ona sad vec prilicno nemirna i uglavnom je ko priljepak pa ja samo bjezim od nje a ona zamnom. Na kraju muz spava na rubu ja do njega a mala ima pol kreveta.
Starija je u svojoj sobi od kad je mala imala nekih mjesec dana i faka tje super proslo seljenje s tim da ima veliki bracni krevet(160sirine) u koji uvijek moze i netko od nas s njom odspavati. I to prakticiramo kad nas trazi. Ako nam slucajno dodje u nas krevet nema sanse da se naspavamo.Onda uglavnom jedan od nas(muz ili ja) pobjegnemo k njoj u krevet a drugi spava s dvoje djece.Ma sta da vam kazem ,na srecu nije jako daleko pa nema puno setnje ali ne sjecam se kad sam zadnji put odspavala u komadu noc, ima tome par godina,hehe.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom