Pogledaj jedan post
Old 17.04.2012., 00:24   #14
ma nije stvar samo u ožiljku i najvrijednijem što će imati. može ona imati još djece, kad god ih bude imala, bit će to nešto najvrijednije, a ožiljci blijede i može se živjeti s njima... i to bi trebalo dodat na onaj govor nije crno bijeli svijet

stvar je u tome što tvoje mišljenje 14godišnjakinji u takvoj situaciji nije samo "tvoje mišljenje", to je situacija u kojoj je ona toliko prestrašena, nesigurna i zbunjena da će joj svaka tvoja sugestija s 80% šanse biti ono što će ona u konačnici i napraviti. :/ ne zato jer je to htjela nego zato jer ju je strah.

kad sam ja došla doma i rekla da sam trudna dobila sam "kurvo!" i zahtjev da pobacim. da nisam mjesec dana prije o tome razmišljala i razgovarala s nekim drugim prije nego s njom, mog djeteta sad ne bi bilo


i hvala na utjesi objema
bit ću ja ok. nije mi žao jer mislim da bi veza bila u redu, žao mi djeteta koje odvajam od oca i oca jer ga stvarno jako voli. al to je opet druga prića.
koju bi trebao slušat psiholog, a ne čitat forum hr i pol mog faxa i fejsa. al ok moram prestat pisat po forumu kad sam u ku*cu
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom