Pogledaj jedan post
Old 19.05.2013., 23:47   #16
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Ma kad mi ona kaze da je nesto netacno a nije procitala ni 5 stranica bilo kojeg stiva na ovu temu dodje mi da lupim glavom o zid

Ti si majstor za globalizaciju. Ali iz dana u dan to cinis. Jedan musliman je uradio nesto tebi su svi takvi. Tako i sad. Kad kazem da zene nisu imale pravo na naslijedstvo to je istina, sa odredjenim izuzetcima kao sto je ovaj. Nisu svi ubijali ni djecu svoju, niti su svi svoje zene tjerali na prostituciju. Govorim ti o obicajima koji su bili manje ili vise rasireni, a Muhamed ih je sve ukinuo

A sto se tice Hatidze morao je otac prenijeti na nju naslijedstvo kad nije imao sina. kome ce ostaviti, kozama naslijedstvo?
A ja tebi kažem da je ovo situacija prve žene muhameda dok još nije posta veliki i slavni prorok ..nego je bija jedan od onih katica za sve jako ...očito jako inteligentan sobzirom na cijelu njegovu biografiju jer je sa svojim trgovanjem doša u obzir da ga hatiđže uzme za supruga ....

sve ostalo je povjest
__________________
“Some people like me, some don't. I don't understand, Where the difference comes from. My heart like them all. For a simple childish reason. We all are created equal, we all are humans.”
hellaa is offline  
Odgovori s citatom