Pogledaj jedan post
Old 13.02.2008., 10:31   #9
Ksenija,
baš kao što je netko prije mene rekao jedan ispit i to zadnji možeš i moraš! ne znam koliko je zahtjevan taj ispit ali kakav god bio najteže je krenuti. ja sam faks završila davno prije trudnoće ali sam u trudnoći upisala postidplomski...do poroda je bilo lako, mogla sam ići na predavanja pa sam se držala rokova,ali kad sam rodila i prestala ići na predavanja počelo je biti teže...prva dva ispita nakon poroda sam ipak uspjela dati u roku. nije bilo baš lako, tek sam rodila,ali srećom u početku je beba dosta spavala pa smo otišli na more i muž je mogao malo više pomoći i tako je pao prvi ispit. kada sam krenula s drugim postalo je puno teže.uza sve to, malena se počela izvijati, ja sam to trebala sprječavati i uz to početi s njom vježbati i to ček oko tri sata što me totalno ubilo fizički i psihički...ali eto, dok bi malena spavala ja bi se prihvatila posla i navečer kad bi ju uspavala uzele bih si još sat dva...
prošao je i drugi ispit
treći sam puno više otegla ali je prošao i on i sad se hvatam u koštac s četvrtim!
eto. mene nekako gura misao o cijeni postdiplomskog o nemogućnosti učenja kad počnem raditi ,a mislim da bi tebe mogla gurati poamisao da je golem trud iza tebe i da ne smiješ odustati tik pred kraj. nikad ne znaš što donosi sutra i kad će ti diploma biti neophodna,zato bolje se sad uhvati u koštac jer što vrijeme više protiče sve je teže....
sretno!
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom