Pogledaj jedan post
Old 13.02.2008., 15:02   #12
Ja sam krenula na fax kad su malenom bila 2 mjeseca.Na prijemni izašla s trbuhom do zuba.I naravno,pitala se kako cu ja to.
Ali evo,za sad mi je sve super.
Očistila sam čitav 1. semestar s prosijekom 5,00.Studiram redovno.Ne mogu reći da je lako,nije.
Nakon 6-7 sati na faxu vraćam se kući iscrpljena,bacam se na čišćenje,kuhanje,igranje s bebečem....Kad ga uspavam učim do njegovog sljedećeg buđenja (i dalje se budi svako 2-3 sata).Užasno sam iscrpljena...Ali sam zadovoljna.Uspjeh je puno veći kad znaš da se za njega moraš truditi više nego drugi kojima je učenje jedina prava obveza.
Stvar je u dobroj organizaciji i volji.Naravno,moraš i voljeti ono što studiraš jer inače to nema smisla.
Uz sve to imam vremena vikendom ponekad izaći van,ostati do zore i zabaviti se s dragim ili prijateljicama.
Inače,za pola godine ću napuniti 20 godina.
Dakle,sve se može kad se hoće.Ja i ne znam kako je to studirati bez bebača,tako da sam svoju situaciju prihvatila normalno.


matea-zar ti daju da ides u skolu kad se pojavi trbuščić?ne znam u koju srednju ideš ni kakva si učenica ali ne odustaj od faxa ako to želiš.
xdth is offline  
Odgovori s citatom