Pogledaj jedan post
Old 23.03.2017., 13:05   #178
Quote:
IanFraser kaže: Pogledaj post
Da. Mislim kad zavrsim ds9 da bi mogao pogledati TOS bluray, ipak je proslo dossta vremena. Nakon toga mozda Enterprise. Ili obrnuto, vidjet cu, posto Enterprise po radnji i jest prije TOS. Voyager cu na kraju, jer sjecam da sam imao snimljeno od 4 sezone do kraja, pa sam to i najvise gledao. Voyager je na prve tri sezone pomalo dosadan, ali onda kada u zadnjoj epizodi trece sezone nalete na Borga onda se sve rasplamsa. U Voyager Borg je prikazan daleko najbolje. U ds9 prva sezona je upoznavanje, malo dosadnjikavo, druga sezona ima momente vrlo dobre, a od trece krece ono pravo. Zena mi gledala ne sve ali vecine epizoda TNG i nabrijala se na to, sad je krenula prvi put isto gledati DS9 (evo za sat vremena krece), sad joj je DS9 cudan nakon TNG. Ja joj kazem ds9 ce ti biti bezveze ili najbolji, bar je vecini tako. Malo je nestrpljiva a nema pojma sto ce se sve izdesavati, od likova, do raznih vrsta i dominion... DS9 ima problem sto osobu u prvoj sezoni mora uvjeriti da toj seriji da sansu, ako prodje prvu sezonu to je to. A i ds9 je sniman drugacije, citao sam kao igrani film. Ona kaze da joj prva epizoda tehnicki nacin snimanja podsjeca na beverly hills, nisam shvatio jel se mislilo kao na to doba (kao kada gledas film iz 80tih osjetis vibru 80tih) ili nesto drugo

Morat ce biti strpljivost. Ako izdrzi do 3 sezone to je to. A ne znam, ako joj je TNG ok onda ce biti i Voyager. Enterprise vjerojatno, a za TOS ne znam. TOS i DS9 svvaki na svoj nacin ima neku svoju posebnu vibru.
pa nek za vikend pogleda TNG epizode koje nije gledala
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom