Pogledaj jedan post
Old 13.09.2017., 16:32   #4322
Opadanje kose

lusy hvala ti na savjetima, ja eto još nisam samo probala sa jogom, ali mislim da ću se toga prihvatiti, gledala sam na YT da imaju baš neke vježbe za kosu. Imaš li ti kakve vježbe za preporučiti?
Istina je da sam 24/7 stalno fokusirana samo na kosu, kada vidim djevojčice od 3 godine da imaju bolju kosu nego ja, plačem od muke. Jer kada se sjetim svoje duge crne guste kose do pola leđa i kada vidim na što sam sada spala, na tri vlasi, dođe mi da se propucam od muke. Traljala sam ja i nokte pa sam si napravila više štete nego koristi, toliko sam bila zgulila nokte skroz do mesa, a na kosi nikakva promjena
Spomenula si biljne paste? Na koje misliš?

Tintinila79 molim te za ime travara pa ću malo proguglati da vidim s čime se čovjek bavi i što točno liječi. Žao mi je što i ti ( a i svi ovdje) imaš/te toliko problema sa kosom, ovo nije nimalo lako za podnositi. Treba imati debele živce.

Ja od vitamina uzimam samo Merz za kožu/kou/nokte, ali samo toliko da uzimam nešto, da moja savjest zna. Ja sam naručivala tablete i iz Švicarske, Australije, Njemačke, Amerike, Austrije...sa našeg tržišta sam sve probala..ali niti jedne mi nisu potaknule rast, a niti zaustavile daljnje opadanje.
Ja sam svjesna da je ovo samo kosa i da postoje punooooo veći problemi, ali ovo je takav glup problem da čovjeka dovodi do ludila. umjesto da uživam u životu i novce trošim na neke druge stvari, ja se moram baviti perikama i kako zadržati ovo malo što mi je ostalo, a to mi sa ovoliko godina baš i ne treba

*bobica* hvala ti za linkove, malo ću proučiti to što si okačila, iako je i Thimuskin korišten u žena poslije kemoterapije, ali opet meni pomogao nije.

Voljela bih kada bi se što više nas uključilo i podijelilo svoje recepte...možda bi se nešto već našlo

Ali, naše žene/djevojke imaju tako dobre kose da se nitko skoro i ne javlja na ovaj forum

Ako sam nekoga izostavila, nemojte zamjeriti, hvala svima na savjetima i nadam se da će ih biti još
vozač is offline  
Odgovori s citatom