Pogledaj jedan post
Old 11.11.2017., 20:50   #25
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
To je nesto kao da neki indijac ili kinez dodje u hr kao siromah i nakon 20-30g operira profitabilan lanac restorana i zaradi brdo love i onda da hrvatskoj drzavi dio novca kao znak zahvale sto su mu dali priliku [emoji23]

Ako imam hrpu novca ide onima kojima je najpotrebnije osobno...nikakve vlade, donatorske organizacije i sl.

Ti ljudi koji doniraju valjda zive u nekom idealnom balonu u kojem idu 30g istom rutom na posao, rade sa istim ljudima, nemaju interesa ni znatizelje u sebi i niposto ne odstupaju od linije. 30g poslije njima je sve super i vide samo cvijece.

Kanada je super zemlja, ali su me dobro izmuzli za papire i muzu kroz razne poreze...tako da je tu samo cisti interes sa obje strane i nema ljubavi. Ja postivam zakone, drzavu i poreze, a oni meni daju da zivim i radim u miru.

Sent from my SM-G900W8 using Tapatalk
Mozda ja nisam bio najasniji u prvom upisu, čovjek došao u VB kao izbjeglica od komunističkog režima i nije imao nikog svojeg u Hrvatskoj, a novac NIJE dao državi, nego je poklonio u dobrotvorne svrhe. Ja mislim da je to za pohvalu.

Jasno da se je namučio čitavog života, ali ipak osjećao zahvalu toj zemlji.

@La Luna, imas pravo, ako imas djecu i unuke oni su definitivno prioritet!
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom