Tema: Budizam
Pogledaj jedan post
Old 13.11.2017., 19:58   #1000
Parsifale, objasnit ću sve. Prvo, obrisao sam svoj zadnji post jer me je jedna poznanica upozorila preko pp da bi mogao dobit upozorenje ili ban jer se možda može steći dojam da trolam. Vjerujte mi, nisam, odmah sam ovdje objasnio da imam psihičke probleme. Ok, rekao sam da ponovno pijem punu terapiju ali lijekovi ne mogu riješiti 100% sve simptome mojih psihičkih, mentalnih oboljenja. Ok, svi ljudi imaju monkey mind, ali kod mene je posebno izražena vrlo jaka navika stalnog mijenjanja mišljenja, stavova. To onda spada u anomaliju, oboljenje.

Uspio si quotati dio mog posta, ako možeš cijeli, bio bi zahvalan jer sam napisao da bi se htio vratiti Yogi jer ona uči da čovjek ima neprolaznu Suštinu i da postoji Bog koji je sve stvorio.

Iskreno, ipak to nisu glavni razlozi zašto sam se obeshrabrio i "odustao" od Budizma. Čitao sam par knjiga ovih dana sa sajta srednjiput i pao u neku vrstu očaja jer traže od čitatelja dosta veliko promišljanje, inteligenciju. Bar sam stekao taj dojam. A kod mene je utvrđeno da imam inteligenciju daleko nižu od prosječne osobe i također katastrofalnu memoriju. Pa sam pomislio da mi karma tj. sudbina nije dodijlila da postignem neku vrstu duhovnog razvoja pomoću Budizma, već pomoću Yoge.

Ali svejedno još nisam odustao. Sad se nemojte smijati i mislit da trolam. Ako se sjećate onih kockica, one aplikacije DICE ROLLER sa random.org sajta. Eto, došao sam tamo, Yogi i Budizmu dodijelio po 3 broja jer se kockica sastoji od 6 ploha. I na određenom većem broju bacanja te kockice, Yoga je pobijedila.
Talking Heads is offline  
Odgovori s citatom