Tema: Forex
Pogledaj jedan post
Old 19.10.2009., 12:32   #3
Quote:
subaru14 kaže: Pogledaj post
.....

Molim komentar (odgovor) na slijedeća dva pitanja
1. Alpari brokeri . iskustva i dojmovi u radu s njima.Nigdje na netu nisam uspio naći nista loše o njima.Preporuka neke druge brokerske kuće isključivo na temelju vlastitog iskustva.( licenca, tehnička podrška,spred , platforma itd.)

2.Molim nekog ljubaznog da mi ukratko korak po korak objasni transakciju ja - fx broker u inozemstvu - fx broker u inozemstvu -ja.
1. Nemam iskustva, al renomirani svjetski broker tako da ako ti odgovara platforma i spreadovi nemaš bojazni. Svakako kontaktiraj brokera i postavi im neka pitanja(recimo ova koja su tu) da vidiš kakav je njihov odnos s klijentima a i da vidiš kako ta komunikacija funkcionira(potrebne osnove engleskog ili nekog drugog svjetskog jezika).

2. Nakon što otvoriš live account(instrukcije za otvaranje ti se nalaze na sajtu svakog brokera), šalješ im pare sa svog deviznog računa na njihov račun( oni ti kažu da je tvoj račun otvoren i da možeš slati). Oni će ti maksimalno pomagati u tome i govorit šta da radiš jer im je to u interesu. Obično njima pare stižu istog dana ili eventualno u roku od 2 radna dana. Mislim to ti stvarno nije problem, samo kad zapneš pitaj brokera jer on to zna najbolje, to mu je posao.
onliner is offline  
Odgovori s citatom