Pogledaj jedan post
Old 20.11.2011., 00:16   #42
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ma mozda i jesi u pravu, treba i tu mogucnost uzet u obzir, a ionako ja nisam niti jedini mod na alternativi niti najvisa instanca na forumu niti nepogresiv niti... stoga napisi kako mislis da bi stvari bile bolje na datoj temi, nije tamo pro forma.

Sada banaliziras, ima malo vise tema od astrologije, magije i snova na kojima se da i ponesto korisno procitat
wow, zamisli treba uzeti u obzir i mogućnost da je korisnik možda u pravu, ma nije valjda? Pa jel forum postoji radi korisnika ili radi moderatora? Meni se nekako čini da moderatori trebaju biti u službi korisnika pdf-a kojeg moderiraju. A ne u službi onih koji bi željeli da taj pdf i ne postoji jer ih iritiraju teme koje se tamo otvaraju.

Ajde, ovime smo evoluirali, pa moj angažman ovdje nije bio uzaludan.

No što god mi ovdje laprdali, postoji jedan kriterij uspješnosti: broj korisnika. Kada se na alternativi počne raspravljati o alternativnim temama i vrate kvalitetni korisnici i rasprave i o Nibiru i o Egipatskim piramidama i o povijesti ljudskog roda - onda ćeš moći reći da si mod na kvalitetnom i posjećenom podforumu.

Do tada si, što se mene tiče, mod na podforumu Magija, tumačenje snova i astrologija.
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom