Pogledaj jedan post
Old 20.11.2011., 11:42   #46
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post

dakle predstavljeno je neslaganje trojce forumasa sa jedne teme (od kojih neki imaju sklonost izazivanju moderatorskih intervencija, da tako kazemo) kao nesto opce
Protestiram!

Nije istina da nas je troje nezadovoljno, ima ih jos puno vise. Problem je sto se ljudima neda raspravljati i trositi vrijeme na ´nebitne´ stvari poput virtualnog podforuma alternativa i nacina komuniciranja na istom. Ja sam eto slucajno trenutno slobodna a podforum i forumasi su mi prirasli srcu vec odavno, otkad smo se zvali ´duhovnost´ (po mom misljenju rijec koja obuhvaca pravo stanje alternativnog uma, nazalost bezicirali su je kao protutezu religije)

Evo jos jedan komentar (preuzet sa alternative) peti ili sesti kad vec brojimo.
Quote:
bashd kaže: Pogledaj post

Sve što dobijamo od "znanstvenika" ovdje je "ne postoji i ne može postojati". Kako vam ne dosadi više ponavljati stalno isto
Jos da napomenem, ja sam skeptik kakvog nema. Skepticna prema svemu pa tako i znanstvenim cinjenicama. Ne vjerujem u nista. Vecina nas koji se zale takodjer nisu pravi ´alternativci´ takvi su se pokupili s foruma i vise ne pisu.

Ipak je svo ovo vrijeme pdf alternativa i nas kutak, citamo sve te pomno smisljene teorije zato sto su zanimljive i van dogmatskih okvira nauke. Pa sto ako su nemoguce?

To nije razlog da ismijavamo ljude koji vjeruju, kao sto nije prihvatljivo smijati se forumasima sa religije tako bi trebalo biti i na alternativi.

Kako nisam uspjela smisliti konkretno rjesenje, evo konkretnog problema, prvi dio

Quote:
Pucko300 kaže: Pogledaj post
I ZA KRAJ: Ako netko u postovima odgovara riječima primjerice: budalaštine, nebuloze, gluposti, ovčice, vjernici - zar to nije uvredljiv govor? Onome komu je to upućeno se poručuje indirektno da je budala, glupan, zatucan, samo na vrlo perfidan način.
tequila is offline  
Odgovori s citatom