Pogledaj jedan post
Old 13.02.2012., 09:58   #82
Quote:
Butterfly:) kaže: Pogledaj post
Drzim fige!!!
Opa, kako to da si dobila opcu anesteziju?! Ja sam cula da ju nikad ne zele dati..
Hvala!
Pa i ja sam mislila/citala o tome kako ne dijele bas anesteziju sakom i kapom pa sam se prvi put bila pripremila na to da idemo na zivo. Mislila sam ako mogu druge zene mogu i ja. I onda mi je na dan stoperice doktor rekao zelim li anesteziju. Ja sam je objerucke prihvatila, otisla isti dan po uputnice za krv i anesteziologa kod soc. ginekologinje i drugo jutro odmah isla napraviti KKS na Mlaku. Ovaj put sam odmah rekla da zelim opcu kad sam cula da i sa smanjenom stimulacijom imam puno folikula pa sam ujutro, na dan stoperice isla vaditi krv.
Prvi put mi se nije bas svidio osjecaj kad je krenula anestezija, ovaj put je bilo sve ok. Nakon budjenja sam se ojecala odlicno, prvi puta su bolovi bili prilicno strasni ovaj put samo kao malo jaci menstrualni bolovi. Nije mi bilo slabo jer sam bila na taste od 18h prethodnog dana.
U glavnom, receno mi je da se moze anestezija dobiti i za puno manje folikula, pa nije na odmet pitati odmah.
cesnjovka-sis is offline  
Odgovori s citatom