Pogledaj jedan post
Old 12.11.2016., 19:11   #64
SSS,proizvodnja ,2600 (s prekovremenim 8 sati),mladi radnik. To vam je 112 Kn po danu ili 14 na sat. Kad pročitaš da sa VSS ima čovjek 4000.... Za sad zadovoljan jer imam donacije tako da mi je to čisti iznos no ne mislim raditi u ovoj državi kad budem stariji ako neću imati barem 4,5..odo i ja van. Ka gledam malo starije radnike,kako oni to izdrže sa 2800 max3,s time da firma ne plaća prijevoz pa postoji slučaj sa plaćom 3000 a zbog udaljenosti doma donese 2000,jedan nema što jesti za pauzu i tako. Razgovarao sa našim koji radi godinama u Njemačkoj,pa tamo ti sa minimalcem bez stana ostane lova a tu si ni stan,režije,hranu ne možeš pokriti ako si sam. Bolje ići za minimalac u Njemačku nego tu ostati samo što tamo treba doći s iskustvom. Meni ovo dobro dođe jer se želim malo i ispuhati ,stječem iskustvo da mi ne piše kako nisam ništa radio u stažu no jedanput bude mi pukao film i dat ću otkaz ili neću potpisati ugovor (na određeno jel) i pravac van. To je kad sa sss radiš poslove kv a radio sam i nkv pa mi je plaća bila veća od one sa kv.

Zadnje uređivanje Detektor : 12.11.2016. at 19:42.
Detektor is offline