Pogledaj jedan post
Old 15.09.2017., 12:27   #6265
Quote:
MaaMarina kaže: Pogledaj post
U Bristol ni pod razno!!!

Godinu dana unaprijed smo rezervirali i kaparirali Bristol. Nakon što sam ih nazvala da dogovorimo meni i potvrdimo točan broj gostiju, nonšalantno su me obavijestili da oni više ne organiziraju vjenčanja, uključujući i naše koje je za mjesec dana!!

Osim što su ovako spontano i bezbrižno odlučili više ne organizirati vjenčanja , uključujući i ona koja su već dogovorena i za koja im je uplaćena kapara, nisu našli važnim niti o tome obavijestiti mladence. Uopće ne želim razmišljati o tome što bi se dogodilo da smo ranije izabrali menie i da sam ih nazvala nekoliko dana prije vjenčanja samo da im javim točan broj gostiju.

Ne znam što se dogodilo, Bristol je nekad bio dobar hotel s dugom tradicijom i izvrsnom hranom, osobno sam bila na vjenčanju tamo pred nekoliko godina i sve je bilo super. Međutim, ovo što se nama dogodilo je toliko neprofesionalno i bezobrazno da sam još uvijek šokirana.
Ovo je prestrašno, neodgovorno, neprofesionalno i bez trunke ljudskosti. Da li su vam vratili kaparu? Tražite odštetu neku ako imate ugovor i da će te ih u novine staviti. Strašno.
ribic is offline  
Odgovori s citatom