Pogledaj jedan post
Old 16.07.2006., 16:29   #4
Quote:
Kent kaže:
ona, cijeli post ti je kontradiktoran



da te frajer zgrabi, to bi bilo to

Ma nije to to..nije me dirao ali je pomalo zbunjeno predlozio da idemo negdje gdje i nije bilo bas pametno otic ( predobro ga poznajem da ne bih znala sto ovo znaci).. ja sam taj prijedlog 'precula', on se nasmijao.. i stvari su opet bile ok..
Ono, posto smo frendovi a ne vidjamo se toliko cesto ono obicaj je bar 2-3 puta godisnje da se nadjemo i ispricamo ko ljudi.. ono brbljas od 3 -4 sata u noci i na kraju setas praznim ulicama, obidjes sva poznata mjesta.. i te fore..
I uglavnom uvijek je isto... u zadnjih 10tak godina..

No ja njega vidim kao neko aseksualno bice, frenda... s kojim se mogu napit i ludirat i niko nikome..

Fala bogu, idemo svugdje i nekad se dogodi da dodjemo negdje na neko mjesto koje budi uspomene, dobro poznatu plazhicu itd.. ne moze covjek da se ne prisjeti nedobudnih dana hehe.. ali ono sto je meni cudno je da u meni nema nikakve vatre prema ovoj osobi a u proslosti je vatre itekako bilo.. no drugi i manje privlacni muskarci mogu izazvat reakciju kod mene a on ne

I ne radi se ni o kakvim moralnim preprekama, oboje smo single..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom