Tema: Minoxidil
Pogledaj jedan post
Old 26.10.2007., 18:31   #9
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
Koliko je vas koristilo minoxidil redovito i duže vrijeme, kakva su vam iskustva s njim, sve me zanima. Kupila sam 2% i počela ga koristiti

pocela ga koristiti nakon godinu dana isprobavanja raznih preparata protiv ispadanja kose koji nista nisu pomogli. izdrzala kojih 6 tjedana i onda prestala jer mi je jos vise ispadala od njega a to ispadanje nije prestalo ni nakon dva tjedna, pa sam prestala jer tako pise u uputama. sto se srca tice, mislila sam da umisljam ali sam onda jos jednom procitala upute i skuzila da ipak nije tako bezazleno, srce mi je konstantno bilo uzlupano i na momente bi zbog toga ostala bez zraka, prepala sam se ali sam svejedno odlucila daklje koristit. sve dok mi kosa nije pocela ispadat vise nego sto je ikad ispadala, a inace mi u pojedinim periodima kroz godinu ispada i oko 4 puta vise nego sto je neka normala tako da sam tada konacno odlucila kako minoxidil mozda jest jedini lijek za celavost i alopeciju ali ne i za mene.... sad trazim nesto drugo..... probaj pa ces vidjeti. mozda ti bas bude odgovarao, kao i rock star.
__________________
do not disturb
Azar'i is offline  
Odgovori s citatom