Pogledaj jedan post
Old 29.05.2003., 16:53   #1
P O M O C molim VASSS

Drage moje,

dugo dugo vremena razmisljam da li da Vam napisem moj problem ili mozda nesto sto sam umislila, ali ipak sam se odlucila da napisem.

Ipak Vi ovdje dajete najbolje savjete

Prije nego sto pocnem tipkati, mozda je ova tema trebala da ide na zdravlje, ali sam se odlucila na Zenski kutak...ako sam pogrijesila molim da mi oprostite i da draga Sept... premjesti

Ovako...

Uh, ..
malo je ruzno...pa se izvinjavam, tj .gadno

Naime, ne znam da li sam umislila, ali vec nekih 2dana mi je grozno muka (ne mislim da sam trudna ), vrti mi se, stomak me UBIIII, blago receno, kao neki grcevi odvratni, sta god hocu da pojedem imam osjecaj kao da smrdi. Ne samo da mi smrdi hrana, nego imam osjecaj, bez obzira sto se tusiram 100 puta dnevno da i ja sama smrdim. I koliko god se kupla i tusirala, kada sjednem imam osjecaj da m,i (oprostite na izrazu) nesto smrdi izmedju nogu. Na gacicama nema nikaklvog iscjedka ali gacice ogavno smrde..

Stvarno me stid, ali moram se nekome izjadati.

Pitala sam muza da li njemu smrdim on, nista ne osjeca.
Znam da nisam umislila, jer osjetim da mi nesto dole smrdi, odbijam spavati sa njim, jer vidim da nesto nije ok. naravno njemu nisam dala gace da pomirise to mi je ogavno, niti da me dole mirise ali on kaze da kada sjedim pored njega nista ne osjeti. Ali dok ovo kucam, osjecam da smardim i imam i taj miris smrada , tj osjecam ga i u zelucu...FUJ.

Muz mi uire od smjeha i kaze da sam umuislila, dok ovo kucam on sjedi pored mene i umire od smjeha, kaze da sam stvarno prolupala... Naravno zvala sam svoju ginek. Ona mi je rekla da dodjem u 17: 30 i posto me prije ne moze primiti , jer ima sve termine pune. Zena je divna iako radi do 17 primit ce me

Do tada molim za bilo kakvu rijec od Vas, a ja kada se vratim napisem Vam sta je bilo.

Do tada pozdrav

SORAJA
SORAJIC( ovo je moj muz--on se tako sam potpisao, tj otkucao)
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline