Pogledaj jedan post
Old 22.09.2006., 20:39   #19
Ja sam kao dijete išla na testiranje s tim bockanjem po rukama, nije bilo strašno, ali sam imala kasne reakcije pa na kraju nije bilo lako utvrditi na što sam alergična. Vadila sam i krv za IGe, a jednom sam bila na testiranju kad su mi na leđa zalijepili neki veliki flaster i to sam morala imati 2 dana, nakon toga sam išla na očitavanje.
Meni ti testovi uopće nisu strašni, spirometrija isto ništa posebno, puhneš i gotovo.

Quote:
sidora kaže:
mene zanima kak se rjesit ti silnih prstica po licu i vratu i dekolteu. jebote, napalo me. mislim niakd tak nije.
stara veli da je to o sunca.
a nikad prije to nisam dobila.
neki savjet?
Što se tiče alergije na sunce, u mojoj obitelji to imaju sve ženske s mamine strane, ja nisam nikada imala problema s tim, osim jedne godine na moru kada su mi po nogama i dekolteu poiskakali plikovi, dobila sam tablete i kremu, nisam smjela na sunce i prošlo je. Od tada se nije više pojavljivalo (ima sigurno 8 godina). Mojoj mami je dermatolog preporučio solarij (barem 5 puta prije mora, dobro bi bilo i tijekom cijele godine svakih 2 tjedna) kako bi se alergija na sunce manje javljala, jer se koža privikne.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom