Pogledaj jedan post
Old 13.11.2009., 03:51   #15
Quote:
mucika kaže: Pogledaj post
Evo iz prve ruke: ne smiješ voziti!
Mene su maloprije zaustavili, do 24-tog rođendana imam još nekih 15 dana, a vozila sam auto koji ima 135ks i fino su mi uzeli vozačku na 12sati i rekli da ću dobit kaznu od 500 kn. Pokušavala sam im objasniti da nisam znala da se to odnosi i na mene pošto vozačku imam skoro 6 god (fali tih 15 dana) i u njoj nemam nikakvih ograničenja. Mogli su nekak obavjestit da to vrijedi za sve, a ne samo za one koji su dobili one probne vozačke. I to me zaustave 1km od kuće i neće me pustit, a bila sam i vezana i vozila po ograničenju i bez kapi alkohola, seronje. Očito da sam se namjerila na nerazumnu budalu
a što se tiče c kategorije, s njom normalno možeš vozit kamion, ali ipak ti vrijedi ograničenje za auto.
Policajaca ima svakavih, ali što ćeš. Ako si s njim razgovarala kao što se tu izražavaš, onda nema sumnje što je krivo za prijavu (krivnja se, kako sam prije napisao, dokazuje na sudu).


Što se tiče dozvole za C kategoriju, ona se (naravno) odnosi samo na upravljanje vozilom C kategorije. Ako je Caddy B kategorije, onda nemaš sreće i polaganje kategorije nema smisla. Inače, taj stavak u ZSPC-u je očita greška i sigurno će biti promijenjen u prvoj izmjeni.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom