Pogledaj jedan post
Old 21.05.2007., 00:42   #10
Quote:
Štreberica :) kaže: Pogledaj post
U mojoj školi nije tako, molim lijepo, ima i srednjih škola u kojima je profesorima
itekako stalo do učenika, čak na mnoge načine znatno više nego u osnovnima, postoje i bolje i lošije srednje škole i po tome i po svemu ostalome. To je meni najbolje kod prijelaza iz osnovne u srednju, što su u osnovnoj svi skupa, i oni koji žele učiti i koji ne žele, i najveći štreberi i najgori propaliteti, pa taj suživot zna biti dosta težak, a srednju ipak možemo birati prema svojim željama i mogućnostima pa se skupi ekipa koja ima mnogo sličnije interese. A najgore je, dakako, što treba mnogo više učiti ako želiš uspjeti...
Začetnice teme, dakle, vjerujem da će ti što se tiče društva biti znatno bolje, iako ništa nije idealno. Ja sam prošla to ove školske godine i nije bilo lako, ali našla sam svoje mjesto i sada mi je super. Sretno!

kažeš postoje bolje i lošije srednje, ja idem u elektrotehničku u A razred (on je najteži)... koja je 2. najbolja škola u rijeci ... i tamo je situacija sve kako sam napisao ... znači nisam u nekoj shit školi


neko je rekao ... da si dovoljno star da se sam natjeraš na učenje - pa da to je istina... al dođe vrijeme kad ti se neda učit pa ništa ne učiš a u osnovnoj toga nema... evo iskreno ja bi se vratio odmah u osnovnu .. a opet... sve ima svoje čari tako i srednja...
cocoo is offline  
Odgovori s citatom