Pogledaj jedan post
Old 31.03.2009., 18:11   #9
https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post19583996
Svako tko jedanput dobije gnojnu anginu (s bijelim odvratnim smrdljivim gnojnim čepičima, odvratno i neugodan zadah..) pod obavezno na operaciju
Ne govorim o akutnoj upali koja nije gnojna i koja prođe..
Gnojna angin te je..e godinama, a krajnje posljedice ako se ne odstrani žarište mogu biti reumatoidni artritis, srčane tegobe, (lupanje srca), visoki tlak, upala bubrega, nadražaj štitnjače itd..
Istina nakon operacije smršaviš pet kila, kad gutaš kao da gutaš žilete, u totalnoj si komi, ali korist je višestruko veća
Uglavnom treba izvaditi krv i vidjeti AST (antistreptolizinski titar), ako je povišen.
Antibiotici, penicilin, grgljanje vode sa soli, žalfije, rakije, vodice za ispiranje hexoral, angisept tablete i sva ostala čuda kućne ljekarne ne pomažu, ponavljam ne pomažu, samo uzrokuju još veći nadražaj, mogu samo eventualno pomoći kod akutne upale, ali gnojne nema šanse
Uglavnom treba se tih vragova riješiti najbolje u mladosti
Kad jedanput, samo jedanput dobiješ gnojnu anginu, onda ti ona napravi rupice na krajnicima i više nema šanse da se to zalječi
U tim rupicama će se uvijek taložiti bijele naslage i širiti odvratan zadah
Pogotovo ako neko naginje na to, ja danas bez krajnika imam osjećaj da bi se ti vragovi rado upalili, ali ih sva sreća nema
Davanje antibiotika je slabo učinkovito, samo od njih možeš navuči neku nuspojavu i alergiju (kožni osip), pa imaš dupli problem.
S vremenom se može iz toliko proširiti da iznutra imaš cijelo žarište truleži i onda je jedino rješenje skalpel.
Uglavnom ako se to i zaliječi nekako prividno, pojavit će se opet i opet i opet..
Ja od kada sam se toga riješio više nemam ni jednu grlobolju, niti nemam više odvratni zadah kojeg nemožeš s ničim prikriti.
Da se mene pita svima bi to trebalo izvaditi pri rođenju.
P.S. Meni se toliko zagnojilo da mi je spec.otorinolaringolog nakon operacije rekao da mi se sve raspalo iznutra, leglo truleži, smrada, užas, a da ne govorim da nije to baš bezazleno, mogu nastatio trajne opasne posljedice (sepsa)
ico1 is offline  
Odgovori s citatom