Pogledaj jedan post
Old 13.04.2010., 11:14   #3
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
Kakvu boju očiju imate? Topla ili hladna nijansa? Koje boje sjenila koristite?
Odabirete li sjenila ovisno o boji koja pristaje boji vaših očiju? Pazite li pritom i na boju kose, podton i boju kože?
ja sam tu totalno zbrckana... imam zelene oci sa cudnim primjesama zute-sve u svemu, ko macka izgledam
najvise volim koristiti ljubicaste, srebrne, bordo, crne, sive, zelene te roze nijanse sjenila. naravno, ne stoji mi svaka ljubicasta, kao sto mi ne stoji ni svaka zelena... sve u svemu, koristim i tople i hladne nijanse, ne idem za tim "ah sad imam zelene oci, odlicno ce mi stajat SVE ljubicaste nijanse". ako mi se boja svida, isprobam, ako stoji stoji, a ako ne, nikom nista...
na boju kose bome ne pazim, jer ko bi svakih mjesec dana mjenjao sjenila i nacin sminkanja zbog promjene nijanse/boje kose
a podton i boja koze...svijetla jesam, ali smatram da mi i smokey moze stajat jednako dobro kao i tirkizna boja...neznam. ma u biti znam- ne povodim se za tim kakvu boju ocije imam niti sto mi se preporuca, koji podton koze imam i dalje nisam sigurna (iako sam sve sigurnija da sam zapravo neutralna), a boju kose mjenjam svako malo...
kako mi je jednom tu jedna forumasica rekla, svima stoje sve boje, samo treba pronac nijansu-i u to sam se uvjerila.pa eto
Beck is offline  
Odgovori s citatom