Pogledaj jedan post
Old 19.07.2004., 17:16   #11
Quote:
choi kaže:
mb? mislis na mario biljanic? nisam ja taj, ja sam samo ucenik... aaaaa, zato se nije htio naci sa mnom čegevara, jer je mislio da sam ja Mario...:-)
kazes apsolvirali i da nema vise smisla, da se sve vrti u krug...ma ne vrti se u krug....on se otpetljava, vidjeti ces...
znaci i ti si sudjelovao na wc.hr forumu...da ti nisi bio onako bezobrazan kao onaj mladic "siu nim tao" ili onaj koji je rekao da su svi sjebani u glavu?
uzmi u ruke kakav primjerak ˝black belta˝, prolistaj i pogledaj oglase o wc seminarima i podukama na zapadu, pa tek onda nastavi mudrovat i piskarat zar nisi rekao ti ili netko od tvojih da je glupo i nepotrebno ici na neke tako seminare koji se odrzavaju 1 godisnje?!

pa neces valjda preci zbog cijene? nije ti valjda puno kod Truntica?
a kolika je cijena...dođi i pitaj Si-Fu Marija.
ne znam zašto se che nije želio naći s tobom, pretpostavljam da se uplašio ... slušaj marek slobodno si reklamiraj klub nema beda nisam protiv,r-a-z-v-i-j-a-j wc u hrvatskoj kako znaš i umiješ,a garažiste ostavi na miru, oni su ˝looseri˝
na wc.hr forumu nisam diskutirao (a pogotovo ne upotrebljavam pogrde kao ˝sjebani u glavu˝) tamo se nažalost nema skim diskutirati jer mi se čini da tamo teme postavlja i na njih odgovara jedan čovjek, naravno sa različitim nadimcima. osim toga rasprave su po prilično slične ovoj ovdje tak da nema potrebe diskutiraiti na dva foruma
što se tiče seminara ... samo sam ti dao primjer cijena wc seminara koji se održavaju u inozemstvu, a koštaju 500 dolara (5 dana)no ti očigledno biraš ono što tebi odgovara u mojim postovima, tako da se sve ˝vrti u krug˝, nažalost. kažem, ja sam ti dao primjer, kao i cijenu koju ja plačam Truntiću (30kn). To nije mnogo, to ulazi u sferu ˝simbolike˝ barem meni, a o PRELASKU NISAM NITI U NAJGOREM SNU RAZMIŠLJAO već je ono bila ironija, sprdnja. Kod Trunte mogu naučiti sve što postoji unutar wc sustava, a i šire, uz povoljnu cijenu tako da o odlasku na nekakve seminare u inozemstvo ne razmišljam. uostalom što se to može naučiti u 3 ili 5 dana na nekom seminaru ?!? koliko se tehnika uspije proč ? a koliko usvojit ?!?
ti podučavaj svoje kako znaš, uostalom nemaš se kaj ti imaš brinut oko wc u hrvata kad ste dovoljno jaki i organizirani,a pogotovo te ne mora brinut neka tajanstvena garaža,˝francuska gijana˝. Ja sam ti dao način kako da dođeš do termina kao i drugima, a ostalo su samo gluposti i lupetanja u prazno.
onda onom (a) kubanskom gerilcu, odnosno grčkom filozofu ... stari respect, ali malo smiri doživljaj i probaj barem biti malo izbirljiviji oko izbora epiteta kojima kitiš sudionike ovog foruma i ove rasprave i daj se već jednom nađi sa marekom da te stambura
usput, marek ne znam kaj se to ˝odmotava ˝, ja još uvijek imam dojam da se sve ˝vrti u krug˝jer koji se god wc-topic pojavi uvijek je neka jebada o garaži i drugima, pa daaaaaaaaajjjj već jednom stavi tu oglas ja održavam treninge tu i tu ,a ˝mehaničare˝iz garaže ostavi na miru jer su oni ˝looseri˝ isto tako lijepo molim i admine da brišu postove i topice na temu ˝wing chun˝, jer se sve svodi na prepucavanje koje ne vodi nikud a kamoli wing chunu. oni koji će dovoljno tražit ti će ga nać, sigurno im ovakve rasprave neće rasvijetlit puteve, samo će stvorit krivu sliku o ovoj vrhunskoj vještini
herbert is offline  
Odgovori s citatom