Pogledaj jedan post
Old 25.02.2010., 19:19   #8
GRAĐA KRUŠKE (jači bokovi) - 1,60 m visina

Quote:
tinka83 kaže: Pogledaj post
slažem se, tema je odlična...

ovak, ja sam kepec (1,60), nemam baš sisa, ali zato imam poveće bokiće... vatreno me zanima kaj bu meni na kraju stajalo... jedva čekam da probam svoju vjenčanicu snova koja je "princeza" kroj, nadam se da će mi stajati... taman gdje mi počinju bokići, ona se širi...
E sad, naglašavam da ja nisam profesionalni stilist, ali sam pokupila dosta korisnih informacija po salonima kada sam tražila svoju vjenčanicu, a i inače u životu jer sam mijenjala kilažu ko Oprah (dobro, nisam išla toliko u širinu)

Princeza kroj zna super sakriti bokove, ali pazi da se haljina ne širi pretjerano jer će te u tom slučaju samo vizualno sljepiti s podom. Izgubit ćeš na visini i izgledati zdepasto. Al što se gornjeg djela tiče, oni ravno rezani krojevi su zapravo fenomenalni na manjim cicama, jer em što nemaš straha da će ti gornji dio pasti, a cice ispasti (zbog čega si opuštenija), vizualno ih povećavaju

Što se materijala tiče, možeš birati od posve laganih i prozračnih do malo teže čipke, ali pazi da haljina ne bude teška jer će te opteretiti i do jutra ćeš se pogrbiti. Također, gornji dio haljine neka ne ima neke ogromne ukrase, cvjetove i slično jer će te pojesti.

I ja jedva čekam vidjeti tvoju vjenčanicu iz snova

Zadnje uređivanje Tamperlina : 25.02.2010. at 19:37.
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom