Pogledaj jedan post
Old 08.09.2007., 05:05   #15
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post




ja sam biseksualna. ne znam koliko heteroseksualne žene maštaju o ženama, mislim da je rijetkost ako su stvarno hetero.
Ja sam isto biseksualna i razumijem.
Bila sam sa biseksualnim i hetero zenama.
Tema klitorisa se intenzivirala oko godine 2000 kada je jedna naucnica iz Australije ili Kanade otkrila cijelokupne klitorise (normalno na korpusima).
Otkrila je da je taj mali dio koji mi vidimo izvan tijela najmanji dio klitorisa i da je klitoris isto kao i penis jedan dug organ koji pocinje u ledima (kod guzice).
Sa time je klitoris dug 10-15cm ili vise.
Nakon te informacije su se zene pocele vise baviti tom temom, svojim tijelom i slicnostima izmedu zenskog i muskog sexa (do tada se vise radilo o razlikama).
Kasnije su poceli usporedivat g-spot sa prostatom i opet otvorili temu zenske ejakulacije.
Sada broj hetero i svih zena koje zanima kako je imati sex sa zenom raste cini se svaki dan. Sve vise i vise probaju ali kako znas ovisi sa kime si, kakva je kemija, koliko iskustva ima, ne samo da je zena.
Mislim da zato jer mi svrsavamo fizicki, psihicki i emocionalno sa nasim klitorisom, mi u jednom smislu svrsavamo kao decki, i radi toga mastamo ili o svojim osobnim spolnim organima ili tih od drugih zena.
Ne znam da li je to lezbijansko, biseksualno, hetero, ili da li je upce potrebno definirat. Moguce je da je sex vise kompleksan i da se ti osjecaji ne mogu tocno ograniciti.
Muski su se isto malo vise oslobodili kroz biseksualitet, izrazavanja njihovih 'zenstvenih' strana, pokazivanja osjecaja, i slicno.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom