Pogledaj jedan post
Old 11.02.2011., 13:13   #2
Quote:
sponzorusa kaže: Pogledaj post
1. Do koje mjere dopuštate da vam dečko/muž plaća večere, odjeću/obuću, putovanja i sl.?
2. Imate li kakav međusobni financijski dogovor?
3. Osjećate li se dužnim da mu na isti način uzvratite nakon što on vama plati večeru/odjeću/obuću/putovanje ili nešto peto?
1.Kod mene je to bilo uvijek ravnopravno s obzirom da sam imala i dečke koji su također išli u srednju pa se i podrazumijeva da nemaš bokzna kakve pare.
A jedan bivši je isto radio i rekao mi je sam da je glupo da ja sada stalno uzimam lovu od staraca i plaćam sebi I njemu kada on već radi..
Naravno da sam ja i dalje plaćala kada bi išli van jer nisam takva osoba koja će samo čekati da joj netko nešto plati.
(smatrala bih se sponzom da sam to iskorištavala, ali bome nisam)

2. plati onaj koji ima .. sa sadašjnim dečkom (ja još idem u srednju, on radi) .. češće plati on, ali nije to sada ništa skupo .. cuga itd.. a plaćam i ja uvijek kada imam .. nije mi bed.

3. ne osjećam se jer to ne smatram dužnošću.. ako sam sa nekime u vezi, ako kupim sebi, kupiti ću i njemu .. kaj sad
Uvijek kupim nešto usput, sitnice .. kada idemo u kino recimo, ja platim kartu ili on ,drugi kupi cugu i hranu ..tako je svejedno.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom