Pogledaj jedan post
Old 13.11.2011., 18:27   #1071
Quote:
budimo ljudi kaže: Pogledaj post
Nisam rekao da si nacionalista samo da mi tvoji postovi djeluju ekstremni i neobjektivni jer niječeš sve vaše nazovimo zločine a na kvadrat sve naše,da se tako izrazim,to je već na granici između zdravog patriotizma i nacionalizma.Poštujem ako je tako kako kažeš,ja bih najsretniji bio kada nikada više na ovim prostorima ne bi bilo ratova ali prvo moramo sazreti u glavi.Ja sam već napisao da sam patriota i da volim srpski narod i da sam ponosan zbog toga ali zaista nikog ne mrzim samo ne mogu u glavi poslagati tvrdnje koje tvrdiš,previše vređaš moju inteligenciju,cifre,činjenice koje koristiš mi režu vijuge a znam da nisam paglu,ne mogu naći nit stobom a trudim se ljudski!
Što se tiče četništva opet moramo koristii činjenice,da li se slažeš samnom da je NDH zauzimala prostore Bosne,Srbije?
Moji postovi su potkrijepljeni imenima, papirima, video materijalom, slikama, konkretnim mjestima. Zašto bi to bilo na granici nacionalizma? Zar da mi savo štrbac piše povijest. Ja i moji prijatelji smo tamo krvarili i znamo dobro šta je tamo bilo. Dok sam živ ću podsjećati ove mlade generacije o tome šta je bilo. Razlika između mene i save štrbca je što ja ne izmišljam imena i događaje i što ja ne primam nikakvu naknadu za svoj rad.

Kažeš da ne možeš shvatiti "činjenice koje koristim". To i jesu činjenice de facto, to se dogodilo, tako je bilo, ne znam šta ti smeta...
sb323ar is offline  
Odgovori s citatom