Pogledaj jedan post
Old 09.03.2012., 09:20   #492
Ah, u mladosti kratke puteve smo gazili, drzali se pravila desne strane, poput robota koji gaze utabani put onih prije nas koji prosli su i vidjeli isto. Vremena su prolazila, godine se nizale a putevi postali dugi, ponekad uz sav zivot koji me okruzivao i usamljen, neprohodan. Majke mi ako u nekoliko navrata mi nije doslo da sve porazbijam, glavom udaram u zid i urlam ko kakav klipan iz dzungle, al koji vrag... tko bi primjetio. Jos bi kazali oni gradski ljudi u guzvi sto mahnitaju danju i nocu na sastanke i ispunjavanje dogovora:"Vid ga, lud go šiba. Man'te ga sa ulice!" Kako godine su mahnito bjezale, sve teze je bilo uhvatiti "zeleni val". Taj surf zivotnim putevima, ecstasy, kada ti je pogled fokusiran naprijed i uzivas u voznji hvatajuci vjetar u kosi i srecu koju ti voz nosi, odrzavajuci njegovu postojanost, pa onaj dio kada se sve zahebe te sa glavne ceste moras poprecnom bez semafora i svjetala, na pipanje voziti. Pa em ne valja, pa em ni dobro, il je prebrzo il presporo il mracno il jos mracnije, pa neka baba u crnom pretrci i zivot ti proleti pred ocima... Ulica za ulicom i na kraju bomba. Zuto svjetlo, pokusavas ulovit zeleni al ne ide, i sto vise "silujes" po mjenjacu to vidis da kontrole su hebaona, znas da sljedece svjetlo past ce na crveno i mislis si:"Ak bude naglo sam cu proc nitko primjetiti ni nece, noc je, nikog nema!" Jednom su starci mi kazali:"Sine, pa kud bas glavom kroz zid, bog te hebo mutavog!"

Na tom mjestu ona i ja razisli smo se kao invalidi. Ona je posla ulicom ka trgu vjerojatno, bila je u losem stanju i definitivno je trebala naci nekog da joj da neko novo umjetno disanje, a ja ulicom prema drugom gradu, jer ja sam bio u gorem stanju i trebao sam dva nova umjetna disanja, mozda tri, na kraju je ispalo pet, jer jedno me ne bi spasilo. Mislim si, da sam stao kad crveno je blicnulo, vjerojatno bi me neka slicna budala udarila po gepeku, pa si mislim:"Dobro je i proslo, moglo je i gore!". Vise ne vozim, sada drkam.

S postovanjem,
Novi clan foruma
Chr0n05 is offline