Tema: Hazal Kaya
Pogledaj jedan post
Old 30.07.2013., 12:15   #18
gecce piše o hazal i povratku na male ekrane. ima i novih fotkica. btw. novi serijski partneri su mi totalno bzvz

Quote:
Glumica serijala "AiM" i "AFK" Hazal Kaya, nakon serije "SYB" nije mogla pronaći projekt koji bi joj odgovarao. Imala je stoga samo gostujući nastup u "Behzat C.". Iako boluje od dijabetesa što je uzrok prekomjerne težine, lijepu glumicu koja je otišla na glumačku edukaciju u Ameriku, su nedavno nemilosrdno kritizirali zbog kilaže. Dobra vijest je da se prošli tjedan vratila iz Amerike. Objavljeno je da će u novoj sezoni zaigrati u seriji "A.S.K.". Njezin lik u koji će dvojica biti zaljubljena će se zvati Azra. Partneri Hazal Kaye su Kaan Urgancıoğlu i Hakan Kurtaş. Očekuje nas emocionalni povratak na male ekrane, a pripreme za seriju su već počele. Hazal pazi na ishranu i bavi se tenisom, pa je tako povratila staru figuru. Na instagramu se mogla vidjeti slika sa instruktorom tenisa, a Hazal je spremna za novu sezonu.


hazal & fan 1
hazal & fan 2
hazal & 2 fanice
slike iz los angelesa 1 & 2
before & after slika

što se tiče dečka, ne znam je li i dalje aktuelan umut kurt (1981. godište). meni se čini da ipak nije, jer je prije nekog vremena (ne znam kada) viđena sa nekim fotografom, novinari odmah objavili da je to novi dečko, ali on se prije 3 dana pojavio sa svojom curom.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 30.07.2013. at 12:22.
Mina is offline