Tema: Osteopatija
Pogledaj jedan post
Old 12.06.2016., 18:46   #18
Negativno iskustvo dr. Kasumović

Quote:
ti.bi kaže: Pogledaj post
može li netko od svih vas koji su bili kod dr. Kasumovića napisati radi li on privatno ili kako? ako je privatno meže i cijena jednog pregleda, tretmana.
hvala.
Pozdrav svima. Znam da je ovo "stara" tema, ali željela bih podijeliti svoje iskustvo s dr. Kasumovićem. Ponukana dobrim komentarima koje sam pročitala ovdje o doktoru Kasumoviću, zakazala sam pregled kod spomenutog doktora, zbog problem ukliještenja živaca u vratnoj kralježnici. Doktor je nažalost bio neugodan i grub prilikom konzultacija. Primio me kao na tvorničkoj traci, dok su ostali ljudi čekali svoj termin u čekaonici. Kratko je poslušao o čemu se radi, pogledao nalaze i predložio nekoliko metoda izlječenja. Kada sam ga zatražila da mi objasni što je točno moj problem, i što njegove metode liječe, jesu li to živci, kosti, mišići itd, kakve su to vježbe i kakav je to aparat , neugodno se iznenadio i grubo odgovorio da me to nema što zanimati nego može li mi on pomoći ili ne. Bila sam iznenađena i odgovorila sam mu da me to itekako zanima i da bi mi trebao objasniti u čemu se sastoji liječenje, a ne reći mi par stručnih naziva i astronomsku cijenu za sve to. Bio je bahat i rekao da nisam dovoljno stručna da mi se objašanjavaju takve stvari, zatim sam šutjela i gledala u pod jer nisam znala kako reagirati na to. Zatim je nervozno uzeo maketu kralježnice i objasnio nekoliko situacija ukliještenja i dodao da sad zato jer sam ispitivala i htjela znati ono što me ne treba zanimati, nema vremena da me zapravo i pregleda i da je isteklo pola sata i da izađem i eto javim se ako bih htjela liječenje. Naravno naplatili su mi to iako praktički nisam saznala ništa, a kamoli dobila pregled. Grozno iskustvo. Doktor očito ima puno pacijenta pa je postao bahat i bezobziran, da ne spominjem da se čini da je "žedan" novaca jer je nas hrpicu ljudi namjestio tako da svatko ima pola sata i pritom bio brz, bahat, neugodan i rješavao nas doslovno kao na traci proizvode, a ne ljude koji zaista trebaju pomoć.
__________________
"Be water my friend"
Znati Zeljna is offline  
Odgovori s citatom