Pogledaj jedan post
Old 11.05.2010., 11:04   #9
huh....ja sam na pravu,prva godina,muči me ista stvar. pasivna sam,i depresivna. svaki pad kolokvija ili ispita pred mene stavlja ideju samoubojstva jer ocito sam nesposobna za fax. a bila sam prilično dobra u srednjoj. ne znam što da predložim,katkada si kažem "e hebeš,ionak ću umrijet,naučit ću kolko ide,ide." i da,prilično jadno ali takva sam. tim gore što imam stvarno podršku staraca i frendova,ali jednostavno me taj fax mjesecima bedira i samo o tome razmišljam i ne mogu stoga učiti pa sam i završila kod psihologice i na persenima i oksazepamima. i smeta me što mi katkad sole pamet ljudi s objektivno lakših fakseva,nećemo imenovati,koji normalno daju ispite kada im je cijeli ispit ko meni jedan kolokvij. da,pravo zahtijeva vrijeme i koncentraciju svaki dan a to katkad jednostavno nije moguće,tako da razumijem tvoju frendicu. ja sam se osobno na neki način spasila da sam se maknula od tih odlikaša koji samo prčaju o faxu i rekla sam svima u svojoj okolini da me ništa ne pitaju o faxu točka. zovite me nezrelom i djetinjastom
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom