Pogledaj jedan post
Old 22.05.2011., 13:56   #369
Quote:
ipho kaže: Pogledaj post
Ja sam 17.02. bila na tretmanu lica frakcijskim laserom, za uklanjanje ožiljka od akni i prvih bora, laser se zove cutera pearl frakcijski laser, i jedino što sada mogu reći je uzaludno bačenih 3800 kuna.Doktor mi je rekao da će mi se crvenilo i otok povući 5-7 dana, ali nije, ja sam iz kuće izišla tek 12-ti dan jer sam se morala vratiti na posao.Lice mi je bilo crveno barem 3 tjedna a sada mi je na tim mjestima gdje je bilo crveno koža potamnila i ostale su fleke iako sam izbjegavala sunce u širokom luku i lice mazala kremom za vlaženje kože i zaštitnim faktorom 50.Nakon 4 tjedna sam nazvala doktora i rekli su mi da mažem bepanten kremom i evo mažem 10 dana i opet nema pomaka pa sam se naručila na pregled.
Zanima me ima li netko slično iskustvo i kad te fleke prođu?
Hvala
Još dobro ako su ti ostale "samo" fleke. Meni je otok i crvenilo na jednom dijelu lica isto tako ostao najmanje 3, ako ne i 4 tjedna, i ostala mi je mala udubina na mjestu te reakcije. Tako da budi sretna ako ti nisu ostali ožiljci ili "jamice", udubine, nego samo mrlje, koje se, koliko sam čula, mogu tretirati, a ovo prvo se više ne može popraviti.

Koliko mi se čini, kod nas se svaka budala danas bavi laserima (očito je da NISU dovoljno educirani!!! - ali glavno da se nabavi laser i zgrću novci!), i čula sam u međuvremenu - nakon što sam se raspitivala za ovo što se meni desilo - puno više nezadovoljnih komentara žena kojima su nakon tretmana laserom ostali ožiljci, fleke, udubine, nego onih koje su bile zadovoljne (a da ne spominjem koliko su novaca iskešale za problem koji nisu riješile, nego još i pogoršale).

Tako da, budući da ti je koža tako žestoko reagirala, razmisli hoćeš li opet reskirati laserskim tretmanom, reskirati eventualno ožiljke itd., ili ćeš se odlučiti za neki blaži i bezopasniji tretman.
__________________
Keep a green tree in your heart and perhaps a singing bird will come
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom